Kraków mieszkania

Jeżeli szukasz doskonałego mieszkania w Krakowie to świetnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Osiedle Saturna, jakie zostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu imponujących kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające podniesioną energooszczędność. Mało tego będą one miały osprzęt elektryczny i grzejniki i parapety z konglomeratu. Na domiar tego wszystkie ściany pozostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie urządzony w imponującą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze zostaną zaopatrzone w doskonałe rolety zewnętrzne. Bez wątpliwości cały teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał bajeczny plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę wspaniałe miejsce, które warto zakupić, a na pewno nikt z tego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli wręcz marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – na dodatek w nowym mieszkaniu to wspaniałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to doskonała, oddana już inwestycja, która jest zlokalizowana jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten idealny obiekt jest wyposażony pomiędzy innymi w windę i garaż, a również dostęp do Internetu. Poza tym cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Prócz tego na obszarze obiektu wybudowany jest plac zabaw, a co więcej w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę idealne miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas dzisiejsze oraz niewymownie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to olśniewające miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort oraz gigantyczną wygodę i żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko zastanawiałeś się nad zamieszkaniem w Krakowie w pokojowej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to olśniewające dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Aktualnie w sprzedaży jest 4 gotowe olśniewające budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest nadzwyczaj atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte imponujące punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych gwarantują wysoki komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a na dodatek cały teren jest ogrodzony i chroniony. Prócz tego posiadamy dostęp do olśniewającego placu zabaw dla dzieci. Nadzwyczaj dobrym czynnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Kolejnym bardzo interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli pragniesz mieszkać w tak przecudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to wspaniałe miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, posiadające idealną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę cudownym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt pozostał tak dokonany, iż zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica posiadająca czyste powietrze i niesamowity mikroklimat. Odnajduje się ona niedaleko Parku Jurajskiego, egzystującego dzisiaj enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Można korzystać z terenów świetnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Pobliże przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelakich usług, które oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla zaplanowana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. By oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów opracowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę kapitalnym rozstrzygnięciem dla nas i całej naszej rodziny. Doskonała lokalizacja, cudowna okolica sprawi, iż każdy będzie niezwykle zadowolony z mieszkania w owym przepięknym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie oraz właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to wspaniałym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to kameralna willa w której opracowano jedynie pięć komfortowych, nadzwyczaj efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się nowoczesną, pierwszorzędną architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to na prawdę oszałamiające miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż i komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają ogromne balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku uplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc świetne miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *